3D-принтери – доступна реальність для бродівчан і ВПО

🔺 10 березня 2023 року мобільна майстерня «Tolocar» та Благодійна організація «Карітас-Броди» підписали двосторонній договір про реалізацію інноваційного німецького проєкту «Tolоcar». Місцем реалізації проєкту стала Бродівська Гімназія Імені Івана Труша.

🔸 Стартував проєкт в оригінальному форматі. Команда дівчат змагалася з командою хлопців. Це було непросте змагання – кожна із них мала зібрати власноруч 3D-принтер. Обидві команди (не без підказок дорослих, звичайно!) впоралися дуже швидко. Два 3D-принтери зібрано і пробні 3D-моделі надруковано. Тепер учні гімназії та усі охочі можуть учитися 3D-друкуванню, адже 3D-принтери тепер будуть знаходитися в гімназії стаціонарно.

🤝Дякуємо мобільній майстерні «Tolocar», Республіці Німеччина, за підтримки якої реалізується проєкт, і Карітас-Броди за нові можливості для бродівчан та внутрішньо переміщених осіб.